ANKARA DENİZ SUYU ARITMA

23.02.2017
1.705

Ankara su arıtma olarak hep söylüyoruz. Arıtılmayacak su yoktur diye. Örneğin Deniz Suyu Arıtma nasıl yapılır? maliyeti nedir? Ankara Deniz suyu Üreten firmalar hangileridir birlikte inceleyelim.

Ankara Deniz Suyu Arıtma, firmamızın ana sektörlerinden bir tanesidir. 30 yılı aşkın süredir teknosas su arıtma firması olarak Ülke geneli her müşterimize deniz suyu arıtma sistemlerinin kurulumlarını, bakımlarını ve teknik destek imkanlarını sağlıyoruz. Deniz suyu arıtma mümkün olmak ile birlikte tabiki evimizde ki çeşme suyunu arıtmaktan çok daha zıordur. Örnek vermek gerekirse deniz suyunun yoğunlu, sertliği, tuz miktarı, rengi, tadı, kokusu bile evimizde dükkanlarımızda kullandığımız içme suyundan çok daha farklıdır.

Hal böyle olunca uygulanan sistemin konusu, şeması da değişmektedir. alet ekip, ekipman konuya göre entegre edilir. Ankara deniz suyu arıtma devasa makinelerde, devasa filitrelerle gerçekleşir. Deniz suyu filitrelerimizin gözeneklerinden geçerek dinnerir içime hazır saf su özelliğine kavuşur.

Bununla birlikte süzme, filitrasyonlardan geçme aşamasındayken deniz suyu doğal kokusundan, tadından, tuzundan, kirinden, pisliğinden tamamen arındırılır. Bu şekilde şebeke suyuyla aynı özelliklere kavuşur. Bununla birlikte şebeke suyundan daha güzel, daha yararlı, daha faydalıdır.

Maliyet hesaplamasını yapmak ise oldukça güçtür. Deniz suyunun nereden sisteme aktarılacağı, nasıl tankların kullanılacağı, montajın nereye olacağı, hangi malzemlerin kullanılacağı konusunda net bilgiler ışığında maliyet hesaplanması mali idari işler birimimiz tarafından belirlenir.

Kalite asla değişmez, ama kullanılan malzeme konunun zorluğuna göre değişir. Ekstra sistemler eklemek gerekebilir. Ankara Deniz Suyu Arıtma ekibi bir projeye 5 gün uğraşırken başka bir projeye 1 ay uğraşabilir bu sebeplede maliyet net olarak proje bize intikal ettiğinde ankara denzz suyu arıtma fiyat birimi tarafından net olarak hesaplanır

ETİKETLER

ankara deniz suyu arıtımı, ankara deniz suyu arıtımı adres, ankara deniz suyu arıtımı telefon, ankara deniz suyu arıtımı firması, ankara deniz suyu arıtım cihazı, ankara deniz suyu arıtımı fiyatı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.